english turkish
Uygulamayı İndirin

Kurumsal

Endüstriyel kimyasal,medikal,tekstil ürünleri, alet,bağlantıekipmanları,kesici-aşındırıcı,iş güvenliği ve makine uzmanınız...

Başarılı bir şirket, onu benzersiz ve çeşitli yapan birçok farklı yüze sahiptir. STARK, sektördeki başarısını çeşitli özelliklerine ve yeniliklerine bağlayabilir.

Nitelikli yönetim, yenilikçi fikirler ve sıkı kalite talepleri, STARK'ın pazarda daha güçlü bir dayanak kazanmasını sağlamıştır. Günümüzde STARK, yüksek hizmet, tedarik ve ürün kalitesi seviyeleriyle tüm endüstride tanınmıştır.

STARK , kimyasal, medikal, tekstil ürünleri grubu, işleme aletleri, taşıma sistemleri, ölçüm teknolojisi, kesici-aşındırıcılar, bağlantı ekipmanları, iş güvenliği, büyük ve küçük makineler, özelleştirilmiş sistem çözümleri, bireysel, kurumsal hizmetler ve komple fabrika ekipmanlarının önde gelen tedarikçilerinden biridir. STARK, mümkün olan en yüksek hizmet standartlarına, teslim edilebilirliğe ve ürün kalitesine bağlı bir şirkettir.

Aşağıda STARK şirketi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Stark Endüstriyel Kurumsal Yönetim

Liderlik sorumluluk demektir ve bu aynı zamanda STARK kurumsal yönetimi içinde geçerlidir. Yöneticilerimiz, çalışanlarını motive etmek için yeni fikirler ve yeni konseptler kullanır; çalışanlarımız müşteri, yetkinlik ve kalitenin üç temel fikri üzerine sıkı bir şekilde eğitilir.

BİRLİKTE ÇALIŞALIM.

Hiyerarşileri ve hızlı alınan kararları ile yönetimimiz bir örnek oluşturuyor ve her çalışanın STARK firmasına mümkün olduğunca büyük bir katkı yapmasına ,şirketin geleceğini aktif olarak şekillendirmesine ve kariyerini ilerletmesine izin vermektedir.

Kalite ,Güvenlik ve Hizmet

Sertifikalarımız kalite standartlarımızı kanıtlar ve performansımızın şeffaf dokümanları olarak hizmet eder. Düzenli denetimler becerilerimizi doğrular ve süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesini sağlar.

STARK , DIN,EN,ISO 9001,14001,CE sertifikalı ürünlerin tedariğini sağlamakta  ve sektöründe denetim şartlarına sıkı sıkıya uyan bir şirkettir.